Dwuplanowe życie Magdaleny Szejbal

komórki macierzyste

Zawsze i wszędzie powtarzała, że jej życiowym marzeniem jest posiadanie kochającej się rodziny oraz licznej gromadki dzieci. Zawsze chętnie bierze udział w akcjach charytatywnych, które propagują  komórki macierzyste pobierane z krwi pępowinowej. I okazuje się, że kto jak kto, ale aktorka Magdalena Szejbal nie rzuca słów na wiatr. Kilka miesięcy temu oficjalnie oznajmiła, że spodziewa się drugiego dziecka. Jej partner, a zarazem ojciec dziecka jest w siódmym niebie. Wielką radość okazuje również pierwszy syn aktorki, dwuletni Iganś, który już nie może doczekać się rodzeństwa.
Życie pani Magdy zmieniło się niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki w chwili gdy poznała przystojnego górala rodem z Tatr. Wraz z ekipą wybrała się tam, aby kręcić serial „Szpilki na Giewoncie”. Wówczas była matką samotnie wychowującą swoje dziecko, a życie zaczynała od nowa. Mężczyzna, który zdobył jej serce to Sławomir Zięba-Drzymalski. Gdy zostali parą od razu przedstawił aktorkę rodzinie, a rodzice polubili ją i jej dziecko od samego początku. Zaczęli ją nawet traktowa jak własną córkę. Wkrótce wraz z Ignasiem oraz ukochanym zamieszkali w przepięknym apartamentowcu w sercu gór, w Zakopanem. Jej partner, utalentowany muzyk-skrzypek szybko okazał się zaradnym mężczyzną. Przejął obowiązki menadżera Szejbal oraz doskonale sprawdził się w roli ojczyma dla Ignasia. Widząc to pani Magdalena przekonała się, że znalazła kogoś odpowiedzialnego, wyjątkowego. Kogoś z kim  można związać się na całe życie.

Szczęśliwa rodzina zaczęła urządzać pokój dla maleństwa, które jeszcze w tym roku zawita na świecie. Aktorka ogranicza też wszelkie zobowiązania zawodowe odsuwając je na drugi plan, aby spokojnie przygotować się do porodu. Teraz mogą całą rodziną cieszyć się życiem chodząc na wspólne spacery.

Więcej informacji odnośnie komórek macierzystych znajdziecie na tej stronie internetowej – www.krewpepowinowa.pl