System aluminiowy Litebox jako lekka konstrukcja

Litebox - Titan

System aluminiowy bardzo dobrze sprawdza się jako lekka konstrukcja na przykład pod nasz garaż. Plusem tej konstrukcji jest to, iż posiadać ograniczone możliwości po przez przestrzeń możemy we właściwy sposób zagospodarować nade miejsce w którym chcemy postawić wiatę na samochód.

To, że system składa się z aluminium wcale nie oznacza, że jest mniej trwały niż inne systemy. Wręcz przeciwnie. To jedno z najnowszych rozwiązań w budownictwie. System aluminiowy Litebox możemy zakupić przez internet zamawiając go na odpowiedniej stronie albo też kupić w sklepie stacjonarnym, które oferuje jego sprzedaż. Możliwości tak naprawdę mamy wiele. Jeżeli nie chcemy budować wiaty czy też garażu ze zastosowaniem tejże technologii zawsze pozostają nam tradycyjne rozwiązania. Mam tutaj na myśli między innymi wiatę z drewna albo też z pustaków lub cegieł. Wiata z drewna ma ten duży minus, że trzeba ją co jakiś czas w odpowiedni sposób konserwować. Z kolei wiata, którą postawimy z trwałych materiałów będzie solidna – to fakt, ale jej koszta będą zdecydowanie wyższe no i będzie trza było liczyć się z pewnymi ograniczeniami co do przestrzeni.

Możemy również samochód pozostawić na zewnątrz wystawiając go na różne warunki atmosferyczne, ale nie polecam tego rozwiązania, zwłaszcza, że w Polsce mamy cztery pory roku a w większości pada deszcz a więc nasze auto jest wtedy bardziej podatne na różnego rodzaju korozje, zwłaszcza w okresie zimowym. Dobrze w takiej wiacie, kiedy będziemy ją tworzyć od podstaw mieć kanał. Posiadanie swojego kanału znacznie ułatwia prace przy naszym samochodzie kiedy będziemy tego potrzebowali. Może od dołu sprawdzić nie jest zaaplikowane przez korozje i działać już samego początku aby zapobiec większym stratom.