Pekinie pachnąca – lawenda

lawenda

Wiele z nas lubi i ceni sobie różne kwiaty. Każdy na pewno ma swoje ulubione i chciałby często otulać się ich zapachem. Ja zaczęłam tworzyć i produkować woreczki lawendowe. Pomysł pojawił się nagle i bardzo się cieszę, że zajęłam się nimi, ponieważ nie dość, że jest to przyjemnie i łatwe zajęcie to do tego przynosi spore zyski.
Woreczki na lawendę oczywiście możecie kupić i wybrać taki, który najbardziej Wam odpowiada. Mamy ich różne rozmiary i każdy znajdzie coś dla siebie. Woreczki lawendowe mogą być bardzo małe, jak i średnie oraz duże. Każdy taki woreczek sprawdzi się dobrze w innym pomieszczeniu i z innym zastosowaniem. Wiele osób woreczki lawendowe kładzie w swojej szafie, szufladach, szafkach, garderobie czy łazience. Dosłownie można umieścić je wszędzie!

Dzięki nim w Waszym pomieszczeniu przez cały czas będzie się unosił bardzo ładny, subtelny i delikatny zapach lawendy, który na pewno lubi wiele osób i nie powinien on nikomu przeszkadzać.
Woreczki na lawendę mogą być również w różnym kolorze. Zależy od tego, jaki najbardziej pasuje do wystroju Waszego wnętrza. Możecie dobrać taki który wyda się Wam najładniejszy.

U mnie woreczki na lawendę znajdują się obecnie praktycznie w każdym pomieszczeniu. Uwielbiam również umieszczać je w szafie czy szufladach. Wtedy zawsze przy otwieraniu ich czuje ten cudowny aromat, a moje ubrania są również otulone ich zapachem. Pamiętajcie, że wcale nie są one drogie i każdy z Was spokojnie może sobie na nie pozwolił, bo nie obciążą mocno Waszego budżetu.

Zobacz: Woreczki lawendowe