Polskie wesela się zmieniły – postaw na krówki personalizowane

krowki-personalizowane

W ostatnich latach polskie wesela dość mocno się zmieniły. Kiedyś przygotowywanie wesela wymagało włożenia ogromu pracy przez parę młodą oraz ich najbliższych. Obecnie tak naprawdę wszystkie obowiązki są zlecane firmą i osobą, które się tym zajmują.

Krówki personalizowane 

Czasy wesel w stodołach i remizach definitywnie się skończyły. W dzisiejszych czasach nie brakuje sal i pałacyków, które specjalizują się w organizacji tego typu imprez. Obecnie zmienił się też przebieg wesel. Kiedyś polegały one na tańcach i zabawach w czasie oczepin. Pary Młode starają się zapewnić swoim gościom różnego rodzaju atrakcje i podziękować za przybycie choćby drobnym gestem. Bardzo popularnym upominkiem dla gości są krówki personalizowane najczęściej z imionami młodych oraz ich datą ślubu. Oczywiście cukierki personalizowane mogą zawierać dowolny napis, jednak właśnie imiona młodych to coś, co najczęściej zdobi personalizowane krówki.

Innym upominkiem dla gości są różnego rodzaju nalewki, czy też przetwory domowej roboty. Czasem Państwo Młodzi decydują się na zakup glinianych aniołków, czy też magnesów z ich datą ślubu. Jednak tego typu prezenty nie cieszą się ze zbyt dużym zainteresowaniem gości. Bardzo często te prezenty lądują zapomniane gdzieś na dnie szuflady. Decydując się na podziękowania dla gości warto więc wybrać w miarę praktyczny, drobny upominek. Jeśli chodzi o atrakcje dla gości, to obecnie ogromnym powodzeniem cieszą się foto budki, pokazy barmańskie czy też zabawy z animatorami dla najmłodszych. Państwo Młodzi bardzo często robią sobie krótką sesję zdjęciową z zimnymi ogniami z udziałem gości, jednak trudno to nazwać atrakcją dla gości – bardziej jest to pamiątka dla młodej pary.