Z DJ-em na weselu

dj obslugujacy wesela

Organizacja imprez rozrywkowych, a zwłaszcza przyjęć weselnych, wymaga wielu talentów, zdolności i umiejętności. Organizator zatrudnia z zasady wiele osób, aby impreza udała się, a uczestnicy nie tylko dobrze zjedli, ale również dobrze się bawili. Aby osiągnąć zamierzony efekt organizator musi zwrócić szczególna uwagę na zatrudnienie odpowiedniego DJ-a weselnego, który podoła podkładanym w jego osobie oczekiwaniom i wymogom.

DJ na wesele to coraz częstszy wybór par młodych. Dlaczego? Z kilku powodów, takich jak umiejętność generowania show i super zabawy, możliwość grania mnóstwa znakomitych utworów muzycznych czy doskonałe oprawy wizualno świetlne, dodające przyjęciu niesamowitego klimatu.

dj obslugujacy wesela

Co powinien posiadać DJ weselny? Oprócz oczywiście umiejętności i wynikającego z lat praktyki doświadczenia, musi mieć również odpowiedni sprzęt dobrej jakości, na który składają się: mikser, mikrofon, odtwarzacz CD, gramofony i głośniki. Powinien dysponować również innymi gadżetami i urządzeniami typu: wytwornica dymu, projektor multimedialny z ekranem, a nawet dobrej klasy oświetlenie – najlepiej w postaci ruchomych głowic.

Dobry DJ będzie miał poza tym sprzęt zapasowy na wypadek awarii. Jeśli mamy na myśli obsługę imprezy weselej, to warto, aby osobą, którą zatrudnimy był wyspecjalizowany DJ na wesele łączący w sobie funkcję wodzireja, a najlepiej jak będą to dwie osoby. W takim wypadku będziemy mieć pewność, że ten duet DJ wodzirej i DJ weselny – będą wstanie w całości sprostać wyzwaniu jakim jest obsługa zabawy weselnej.

Doświadczony specjalista, to też osoba znająca odpowiedzi na wszystkie trudne pytania organizacyjne w trakcie trwania wesela. Na przykład podpowie nowożeńcom jak rozpocząć wesele, kiedy zaprezentować taniec w wykonaniu Młodej Pary, w jakim momencie podać tort, oraz zaproponuje formę podziękowania rodzicom młodych i zorganizuje oczepiny. Będzie tą osobą, która czuwa nad całością imprezy.

Ofertę DJ-a na wesela w Krakowie znajdziesz tutaj: https://exclusivedjs.pl/