Szklane dekoracje na ścianę

zdjęcia na szkle

zdjęcia na szkleArtyści malowali na szkle od stuleci. Od europejskich malowideł na rewersie religijnych ikon w okresie średniowiecza, po abstrakcyjne dzieła współczesnych malarzy szklanych.

Obrazy na szkle, dzięki swej niesamowitej jakości są wyjątkowym wyborem dla kolekcjonerów i są idealne dla miłośników sztuki poszukujących czegoś niezwykłego i niebanalnego.

Takie obrazy na szkle mogą z łatwością ożywić nasze wnętrze i nadać charakter naszej przestrzeni życiowej.

Jeśli wolimy, aby nasze ściany ozdobiło coś bardziej osobistego, to
dobrym wyborem będą zdjęcia na szkle. Udekorowanie wnętrz Twoimi ulubionymi fotografiami, to niezwykły sposób na ekspozycję Twoich pięknych chwil. Równie dobrze Twoja ulubiona grafika może stać się dekoracją w postaci zdjęcia na szkle.

Natomiast szkło na ścianę to bardziej uniwersalny i funkcjonalny pomysł, szczególnie w kuchni. Jeśli masz dość płytek, to szkło na ścianę użyte nad blatem to bardzo praktyczne i efektowne rozwiązanie.

Szkło na ścianie sprawdzi się również w łazience, nada jej nowoczesnego i eleganckiego charakteru.

Niezależnie od tego, którą formę szkła wybierzemy: obrazy na szkle, zdjęcia na szkle czy po prostu szkło na ścianę, optycznie powiększymy pomieszczenie. Szkło jest bardzo dekoracyjnym materiałem.
Możemy wybrać szkło kolorowe, dzięki temu ożywimy nasze mieszkanie.

Wszelkie dekoracje ścienne z użyciem szkła mogą w łatwy i szybki sposób zaaranżować nasze wnętrze. Nadać ducha nowoczesności, lekkości i wzbudzić podziw u odwiedzających nas gości.

Zobacz więcej: