Akcja reklamowa z wykorzystaniem przypinek

przypinki wytworzone przez Buttonfly

Szukasz najlepszego sposobu na skuteczne przeprowadzenie akcji marketingowej w Twoim przedsiębiorstwie? Chcesz, aby Twoja firma została na długo zapamiętana i budziła pozytywne odczucia. Wybierz profesjonalne przypinki reklamowe, która są nowoczesnym i ciekawym gadżetem reklamowym. Więcej o nich dowiesz się w tym artykule.

Przypinki dostępne są zazwyczaj w czterech standardowych rozmiarach: 25mm, 37mm, 56mm, 75 mm. Najczęściej wybierany jest o model o średnicy 25mm, ponieważ był to wymiar, który pierwszy pojawił się na rynku. Aczkolwiek obecnie powoli możemy spotkać się również z innymi kształtami przypinek, takimi jak prostokąt czy kwadrat.

przypinki wytworzone przez Buttonfly

Buttony reklamowe to idealne rozwiązanie, aby umieścić logo i nazwę firmy, lub wybrane przez siebie hasło reklamowe na kampanię. To sprytny sposób, aby zapisać się na długo w pamięci potencjalnych klientów. Jest to nie tylko gadżet reklamowy, ponieważ wszelkie przypinki wpisują się w najnowsze trendy mody. Wiele kobiet chętnie przypnie do swojego ubrania przypinkę z Twoim motywem. Jest to idealna sytuacja dla każdego przedsiębiorcy, gdyż małym kosztem możesz rozsławić swoją działalność na dużą skalę.

Do wyboru masz przypinki o różnych wariantach zapięcia m.in. agrafka, magnes oraz brelok. Agrafka jest najbardziej klasycznym zapięciem, które najczęściej kojarzone jest z przypinkami. Magnes umożliwia przymocowanie przypinki do lodówki lub tablicy. Brelok to świetny gadżet niemal dla każdego. Szczególnie chętnie wykorzystuje się go do wszelkiego rodzaju kluczy. W tym wariancie możesz zastosować logo jednostronne lub dwustronne.

Polecam przypinki Buttonfly!