Kocyk minky na jesienną aurę

kocyk minky

Na polskim rynku dość niedawno pojawiła się firma La Millou, zajmująca się sprzedażą nie tylko dodatków dla naszych maluchów, ale także ubranek, zabawek, a także akcesorii dla mam.

Jedną z nowości tej firmy jest kocyk minky, jest to świetnie przygotowany i skrojony kocyk dla naszego malucha. Kocyk z minky powstał w dwóch wersjach. Jedna lżejsza wersja kocyka jest na sezon wiosenno-letni. Jest wykonany z cieńszego materiału, przez co stał się lżejszy i delikatniejszy. Posiada w sobie mniej wypełnienia, ale nadal świetnie otula nasze dziecko, dając mu ciepło i wygodę.

minky kocyk

Druga wersja kocyka na sezon jesienno-zimowy została wykonana z tego samego materiału, ale posiada w sobie więcej wypełnienia przez co jest delikatnie cięższy, ale idealnie nadaje się do otulenia naszego szkraba w wózku podczas jesiennego spaceru. Funkcjonalność to największa zaleta minky kocyk. Możemy taki kocyk wykorzystać jako okrycie podczas spacerów, jako kołderkę w domu, czy podczas zabawy możemy położyć kocyk pod naszym maluszkiem. La Millou idealnie odkryła potrzeby niemowląt i ich mam. Wszystkie rzeczy wyprodukowane pod tą marką spełniają najśmielsze oczekiwania, a przede wszystkim są dopasowane do dzieci, nie uczulają, są delikatne i nie podrażniające.

Jeśli zatem jakaś młoda mama nie słyszała o tej firmie, to gorąco zachęcamy do sprawdzenia opinii i produktów. Firma posiada sklep internetowy, dzięki czemu wszystkie zakupy to chwila i czysta przyjemność bez wychodzenia z domu, a kocyk minky na pewno spodobałby się Twojemu maluszkowi w taką chłodną, jesienną aurę.

Aby kupić kocyk z materiału minky uda się do tego sklepu: szwalniasnow.pl