Senna Sówka i jej bogata gama produktów

rozek dla noworodka

Jeśli chodzi o dostarczanie rodzicom produktów, które mają zapewnić wysoki komfort spania ich dzieciom, to Senna Sówka jest w tym niekwestionowanym liderem już od kilkudziesięciu lat. Bajecznie kolorowy asortyment firmy, dostępny w sklepie on-line, sprawia, że zaufało jej już tysiące rodziców na terenie całej Europy

Rożki dla niemowląt

W ofercie firmy dostać można zarówno tradycyjne, miękkie rożki, jak i te usztywniane wkładką kokosową oraz uszyte z materiału minky. Rożek dla noworodka jest podstawowym produktem, który powinien znaleźć się w wyprawce gromadzonej przez przyszłych rodziców.

Pościel dziecięca

Senna Sówka oferuje również rodzicom dziesiątki wzorów przyjaznej dzieciom pościeli do łóżeczka. Wykonana jest ona w stu procentach z atestowanych, miękkich i oddychających materiałów, wszystko w trosce o zdrowy i niezakłócony sen nawet najmniejszych dzieci.

Dla odmiany – coś innego

Co ciekawe, gama produktów Sennej Sówki zawiera również kilka bardzo interesujących pozycji. Z pewnością zaliczyć do nich można smakowite cukierki krówki w spersonalizowanych opakowaniach, które mogą być niepowtarzalnym urozmaiceniem baby shower czy urodzin malucha.

Do ciekawych produktów należą także urocze ramki, w których umieścić można pierwsze zdjęcia malucha, fotografia z ciążowych badań USG, lub metryczkę urodzenia dziecka. Takie kolorowe ramki z pewnością okażą się przepiękna dekoracją dziecięcego pokoju, a po latach staną się wyjątkową pamiątką z pierwszych miesięcy życia malucha.

Senna Sówka udostępnia rodzicom również sklep online, dzięki czemu w łatwy, szybki i wygodny sposób mogą zrobić one niezbędne zakupy bez wychodzenia w domu. Rodzice maluchów z pewnością docenią taką możliwość.

Zobacz też: Rożki dla niemowląt | Szwalnia snów